Sizin için doğru kişi mi?

731
Paylaş
 

Aşkın gözü kördür. Bu körlükle ilişkinizdeki bazı eksiklikler ‘gözünüzden kaçabilir.’ Peki evlenmeye gerçekten hazır mısınız?

Bunu anlamak çok zor değil. Size ipucu veren birkaç nokta var:

Sizin için ondan iyisi yok, değil mi?

İç güzellik önemlidir. Ama onu çekici bulmanız da çok önemlidir. Yüzüne baktığınızda ‘dünyanın en yakışıklısı’ olduğunu düşünmenize gerek yok. Sizin için ondan daha yakışıklısı olmadığına inanıyor ve bu konuda iyi hissediyorsanız, doğru kişiyle berabersiniz demektir.

Sevgi kadar saygı

Saygı sadece kavga etmemek değildir. Kişiyi olduğu gibi kabul etmektir. Herkesin olumsuz yanları vardır, önemli olan bunlara nasıl baktığınızdır. Onun negatif özelliklerini de benimseyebiliyor ve siz de onun yanında tamamen ‘kendiniz gibi’ olabiliyorsanız, en önemli şeylerden birini başarmışsınız demektir.

Ortak kahkahalar ve sessizliği paylaşmak

Aynı şeylere gülemediğiniz biriyle yıllar geçirmeyi düşünmesiniz değil mi? Bu onunlayken sürekli eğlenmeniz demek değildir. Sessizliği de paylaşmak gerekir. Sizi rahatsız etmeyen, tam tersi huzur veren bir sessizliği bazen uzun sohbetlere bile değişebilirsiniz.

Sevgiliniz en yakın sırdaşınızsa

Bu yalnızca güven duymaktan ve dertleşmekten çok daha ötedir. Eğer hayatınızdaki ayrıntıları onunla paylaşıyor ve kendinizi bu konuda rahat hissediyorsanız, bunu uzun süreli bir ilişkinin güzel bir işareti olarak sayabilirsiniz.

İyi günde, kötü günde

Bir insanın mutluluğunu paylaşmak kolaydır. Fakat zor zamanlarınızda yanınızda olanlar sizi gerçekten seven insanlardır. Kendinizi düşünmeden onlara bırakabilirsiniz. Eğer zor zamanlarınızda o hep yanınızdaysa ve samimiyetle yardımcı olmaya çalışıyorsa aradığınız insanı bulduğunuz anlamına gelebilir.

Farklılıklar ve fikir ayrılıkları sizin için önem taşımıyorsa

Birini olduğu gibi kabul ettiğinizde onu sizden ayıran tüm farklılıkları da kabul etmişsiniz demektir. Bu sizi rahatsız etmemeli. Çünkü onunla rahatça konuşabileceğinizin güvenini hissediyor olmalısınız. Aynı olmak değil; anlaşabilmek bir ilişkiye yarını gösterebilir.

Adınızı onun soyadınızla düşündünüz mü?

Hatta imza denemeleri bile yapmış olabilirsiniz. Bu onunla bir gelecek istediğinizin göstergelerindendir. Hiç mahcup olmadan gizli bir tebessümle adınızı ve müstakbel soyadınızı tekrarlayabilirsiniz.

Eğer aradığı aşkı ve eşi bulan şanslı insanlardansanız, bunu içinizde hissedersiniz. Küçük sorunlar sadece romantik ilişkilerde değil, dünyanın her yerinde… Doğru iletişim kurmaya özen gösterin.

Bu yazı 286 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU