Sevgiliniz İçin Ufak Sürprizler İyi Olacaktır

Genelde bir kadın olarak her zaman hediyeler ve sürprizler bekleriz. Lakin her şeyin karşılıklı olduğunu ne yazık ki unuturuz. Oysa ki siz sevdiğiniz kişiye nasıl yaklaşırsanız o da size o şekilde bir yaklaşım sergiler. Bu nedenle arada ona karşı ufak sürprizler yapmak, onu sevindirici yollara başvurmak ilişkinizin çok daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesine olanak tanıyacaktır. Emin olun, sizin yapacağınız sürprizler karşısında oda karşılık vermek için uğraşacaktır.

Peki, Ne Gibi Sürprizler Yapabiliriz?

  • Onun sevdiği şeyleri listeleyerek işe başlayabiliriz. Örneğin pazar günleri neler sever? Kahvaltıda neler sever? Bu şekilde çok ufak olan ama etkileyici olabilecek sürprizler ile onu gerçekten etkileme şansına sahip olabiliriz.
  • Cinsel yaşamınıza bazı ufak renkler katabilirsiniz. Bu ufak renkler size ve sevgilinize heyecan katacağı için aranızda ki ilişki hemen her açıdan çok daha uyumlu bir hale gelecektir.
  • Onunla konuşurken genel olarak son dönemlerde ne istediği hakkında bilgi edinebilir ve bu isteklerine cevap vermeye çalışarak ani ve gerçekten sevindirici sürprizler yapabilirsiniz.
  • Bazen tatil planlarını yalnız yapmak iyi olabilir. Onun ve sizin müsait olduğunuz anlar için özel tatil planları yapabilir ve bir anda bu planı ona sunarak her şeyi hazırladığınız bir tatilin içerisine sevgilinizi çekebilirsiniz.

Unutmayın, hiç bir zaman bir kadın olarak bazı şeyleri beklemeyin ve siz de elinizden geldiğince sürpriz yapmaya, onu şaşırtmaya gayret gösterin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir