Gelin adayı talibini başkasıyla aldattı

İzdivaçta, talibini başkasıyla aldatan gelin adayından eski kocası da ikinci bir şans isteyince ortalık karıştı.

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında 3 kişiyle birden flört ettiği ortaya çıkan 51 yaşındaki gelin adayı Sultan Hanım stdüyodakileri ve izleyicileri şoke etti.

TALİBİNİ BAŞKASIYLA ALDATTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Ziya Bey ile çaya çıkan ve kararının olumlu olduğunu söyleyen Sultan Hanım, aylardır flört ettiği Ercan Bey, stüdyoya gelip birlikte olduklarını açıklayınca herkes şaşkına döndü.

Gelin adayı talibini başkasıyla aldattı VİDEO

ESKİ KOCASI DA BARIŞMAK İSTEDİ

Zuhal Topal’ın 51 yaşındaki gelin adayının kendisini neden böyle bir durumun içine soktuğuna anlam vermeye çalıştığı sırada yayına Sultan Hanım’ın eski kocası Mustafa Bey de bağlanınca olanlar oldu. “Sultan Hanım ile konuşuyoruz. Kendisinden 2. bir şans istiyorum” diyen Mustafa Bey, bu isteği ile Zuhal Topal’dan tepki gördü.

“ANNEM YAŞINDASIN”

Zuhal Topal, “Başkası ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı ve siz bunun üzerine 2. bir şans mı istiyorsunuz?” diyerek şaşkınlığını dile getirirken, locadaki adaylar da duruma isyan etti. “Gençler yapıyor anlayışlı olmaya çalışıyoruz.Fakat annem yaşındasın! Burası Türkiye!” diyerek tepki gösterdi. Ercan Bey ile ilişkisi olduğunu bilen gelin adayları da Sultan Hanım’a tepki gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir