İşte Benim Stilim All Star birincisi kim kazanır?

İşte Benim Stilim All Star birincisi bu akşam saat 22.15’de belli oluyor. İşte Benim Stilim All Star yarışmasını kim kazandı sorusunun yanıtı SMS oylama sonuçları ile ortaya çıkacak. Finale bakın kimler kaldı?

İşte Benim Stilim All Star birincisi bu akşam TV8 ekranlarında saat 22.15’de izleyici ile buluşacak gala gecesi ile ortaya çıkacak. İşte Benim Stilim yarışmasını kim kazandı sorusunun yanıtını SMS oylaması sonuçları verecek. İşte Benim Stilim All Star’da finale kalan isimler Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan oldu.

İşte Benim Stilim All Star jürisi de bu akşam gala gecesinde son kez biraraya gelecek. Birincinin belirleneceği son eleme gecesi bir bakıma Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’ya da veda olacak.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KİM KAZANIR?

İşte Benim Stilim All Star’da daha önce birincilik sahibi olan tüm isimler elendi. Finale kalan isimler herkes için sürpriz oldu. Özellikle de tarz yoksunu Nihal Candan ve Çiğdem Çelik’in gala gecesine kadar taşınması reyting maksatlıydı.

İşte Benim Stilim All Star ‘ı kazanma ihtimali olan sadece iki isim var. Ayşenur Balcı ile Kemal Doğulu’dan torpilli Özden Cerrahoğlu. Gülşah Yılmaz da birinciliğin adayı olan bir diğer isim olarak öne çıkıyor.

İŞTE BENİM STİLİM BİRİNCİSİ KAÇ LİRA ALACAK BÜYÜK ÖDÜL NE?

İşte Benim Stilim All Star 2015 birincisi SMS oylaması sonuçları ile belirlenecek.İşte Benim Stilim All Star’ı kazanan kişi 150 bin liralık büyük para ödülünü kazanacak.

İşte Benim Stilim’in final haftasında jüriden aldıkları oylara bakıldığında ilk sırada Gülşah Yılmaz yer alıyor. Final haftasını birinci bitiren kişi gala gecesinde 10 bin lira para ödülü alacak.

İşte Benim Stilim final haftası puan sıralamasında Gülşah Yılmaz’ı Ayşegül Doğan takip ediyor. Son sırada ise Nihal Candan yer alıyor.

İŞTE BENİM STİLİM AYŞENUR BALCI KRİZİ

İşte Benim Stilim finali için geri sayım başlarken son güne Ayşenur Balcı ‘nın yalanı damga vurdu. Ayşenur Balcı’nın arkadaşlarına ayakkabılarıyla ilgili söylediği yalan podyumda ortaya çıkınca olanlar oldu. İşte Benim Stilim yarışmacılarının kendisine tepki göstermesi üzerine ‘Sizi önemsemediğim için öyle söyledim. Siz benim rakibimsiniz söylemek istememem çok normal‘ gibi cümlelerle kendisini korumaya çalışan Ayşenur Balcı’ya en sert tepki jüriden geldi.

NUR YERLİTAŞ NEDEN AYRILDI?

İşte Benim Stilim All Star gala gecesi aynı zamanda Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun veda gecesi olacak. İşte Benim Stilim ünlüler bölümü için istediği parayı alamayan Nur Yerlitaş yarışmadan ayrıldı. Nur Yerlitaş’ın yerine Neslihan Yargıcı oturacak. Kemal Doğulu ise Nur Yerlitaş’ın yerini doldurmak isteyen prodüktörlerin tercihi ile gönderildi. Onun yerine de Hakan Akkaya gelecek.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER KADROSU

İşte Benim Stilim All Star finalinin ardından bu kez ‘ünlüler’ bölümü başlayacak. İşte Benim Stilim ünlüler yarışmasının kadrosu ise tam bir hayal kırıklığı oldu. Ünlü denilen kişiler Acun Ilıcalı’nın yarışmalarından toplanan kızlardan oluşuyor. 

İşte Benim Stilim ‘ünlüler’ kadrosundaki isimler şunlar;

SERENAY AKTAŞ
Survivor 2014 ve Survivor All Star’da yarışmacısı. Futbolcu olan Serenay Aktaş Acun Ilıcalı’nın yarışmalarının müdavim ismi.

MERVE AYDIN
Survivor All Star yarışmacısı. Geçen sezon Acun Ilıcalı’nın gözde yarışmasında finale kadar gelmişti. Merve Aydın rekora sahip olan bir sporcu.

KURRETÜLAYN MATUR
İşte Benim Stilim ‘ünlüler’ kadrosuna eklenen Kurretülayn Matur da Acun Ilıcalı’nın Ütopya yarışmacılarından. Semih ile mastürbasyon görüntüleri çıkan Kurretülayn Matur, hayli sansasyon yaratmıştı. Ancak Kurretülayn’ı ‘ünlü’ saymak ne kadar gerçekçi?

GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?
Survivor ve Var Mısın Yok Musun yarışmacısı olan Gizem Hatipoğlu da Acun Ilıcalı’nın yarışmalarından çıkan isim. Gizem aynı zamanda Survivor All Star kadrosunda yer alan Hakan’ın da eşi.

NİL KARATAŞ KİMDİR?
Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye yarışmacılarından olan Nil Karataş da İşte Benim Stilim ünlüler kadrosuna katıldı. Mühür isimli bir albüm yapan Nil Karataş daha önce de Yemekteyiz yarışmasına katılmış.

MEHTAP YILMAZ KİMDİR?
Mehtap Yılmaz da ekranın yarattığı ‘sözde’ ünlülerden biri. Popstar Alaturka yarışması ile hatırlanan Mehtap Yılmaz İşte Benim Stilim ünlüler kadrosuna eklendi. Mehtap Yılmaz 1978 Rize doğumlu. Pavyonlarda şarkıcılık yapan Mehtap Yılmaz, erkeksi tavırları ile hatırlanıyor.

SİMGE TERTEMİZ KİMDİR?
İşte Benim Stilim ünlüler kadrosuna dahil edilen Simge Tertemiz. Sunucu ve manken olan Simge Tertemiz 2002 “Best Model of Turkey” gelecek vadeden misyon ödülü, 2004 “Best Model of Turkey” birinciliği kazandı. Çılgın Dershane filminde rol alan Simge Tertemiz özel hayatıyla magazin gündemine sık sık geldi.

2011 yılında 4,5 aylık hamile olduğu için 5 yıldır birlikteliği olan Murat Kadıoğlu ile yıldırım nikahıyla evlendi ve bu evlilikten Nail Kayra isminde çocuğu olmuştur. Bu sırada Murat Kadıoğlu’nun daha önceki eşinden bir çocuğu daha olmuş ve bunun sonucunda Simge ile Murat arasında başlayan şiddetli geçimsizlik mahkeme koridorlarına taşınmıştır. Simge Tertemiz ile Murat Kadıoğlu’nun evliliği 2014’te sona ermiştir.

ASENA
İşte Benim Stilim ünlüler kadrosunda yer alan Simge Tertemiz dışındaki gerçek manadaki tek ünlü Asena. Ünlü oryantal da yarışma sever türden. Daha önce acun Ilıcalı’nın dans yarışması ile Survivor’da yer almıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir