Edda Sönmez: Para vermediğim için dayak yedim

edda-sonmez-para-vermedigim-icin-dayak-yedim
Paylaş
 

Edda Sönmez, Saruhan Hünel’in kendisini 200 bin lira için dövdüğünü söyledi.

Sözcü gazetesinde muhabirlik yapan Edda Sönmez, Beşiktaş’ın eski oyuncusu Pascal Nouma ile yaptığı röportajdan sonra oyuncu sevgilisi Saruhan Hünel tarafından dövülmüştü.

200 BİN LİRA VERMEYİNCE DÖVDÜ

Yaşanan olayların ardından Edda Sönmez, anlattıklarıyla konuyu farklı bir boyuta taşıdı. Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’na konuşan Sönmez, Saruhan Hünel’in kendisinden 200 bin lira istediğini bu parayı alamadığı için kendisini dövdüğünü söyledi.

Edda Sönmez’in röportajından bir kısım;

Şimdi dönüp baktığında nasıl değerlendiriyorsun bu ilişkiyi?

Gözüme inen perde kalktığı için daha iyi anlayabiliyorum, aslında o beni sevmiyormuş. Kıskançlıkları da sevdiği için değil maddi menfaat içinmiş.

Ne menfaati olacak ki senden?

Benden para istedi. Ve ben ona söz verdim vereceğim diye. Ama şiddet uyguluyor ben de vermiyorum parayı. O da sözünde durmuyorsun diye kızıyor.


200 BİN LİRA İSTEDİ

Kaç lira istedi senden?

200 bin lira para istedi.

200 bin mi? Var mı borç olarak verecek o kadar paran? Gazetecilikten iyi kazanmışsın valla…

Gazetecilikten değil ailemden. Benim TC kimlik numaramı çantamdan alıp benim üzerime ne var diye araştırmış. Arkadaşlarının yanında bile, “Benim alacağım kadının maddiyatına bakarım” diyen biri. “Araştırdım, üzerinde iki tane daire, bir arabası olduğunu biliyorum” diyen biri. Şok oldum.

“BÜTÜN PARASINI BATIRMIŞ”

Neden parası olmasın ki, popüler bir dizide oynuyor sonuçta…

İflas etmiş. Ayakkabıcı dükkanı açmış galiba bütün parasını orada batırmış. Zaten fazla dizilerde de oynamamış. Eski karısının yaptığı “Aynalı Tahir” var en bilinen. “Karagül”e de son sezon girmiş.

“PARAYI VERMEDİĞİM İÇİN DAYAK YEDİM”

Ama şimdi kazanıyordur en azından….

Onu bilmem. Ama whatsApp yazışmalarımız duruyor; (bana gösterdi), “5 aylık kiramı ödeyemedim, sen bana vereceğini söyledin vermiyordun. Başkasından borç aldım” diye. Vermediğim için de dayak yedim.


Bu yazı 136 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU