Edda Sönmez: Para vermediğim için dayak yedim

Edda Sönmez, Saruhan Hünel’in kendisini 200 bin lira için dövdüğünü söyledi.

Sözcü gazetesinde muhabirlik yapan Edda Sönmez, Beşiktaş’ın eski oyuncusu Pascal Nouma ile yaptığı röportajdan sonra oyuncu sevgilisi Saruhan Hünel tarafından dövülmüştü.

200 BİN LİRA VERMEYİNCE DÖVDÜ

Yaşanan olayların ardından Edda Sönmez, anlattıklarıyla konuyu farklı bir boyuta taşıdı. Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’na konuşan Sönmez, Saruhan Hünel’in kendisinden 200 bin lira istediğini bu parayı alamadığı için kendisini dövdüğünü söyledi.

Edda Sönmez’in röportajından bir kısım;

Şimdi dönüp baktığında nasıl değerlendiriyorsun bu ilişkiyi?

Gözüme inen perde kalktığı için daha iyi anlayabiliyorum, aslında o beni sevmiyormuş. Kıskançlıkları da sevdiği için değil maddi menfaat içinmiş.

Ne menfaati olacak ki senden?

Benden para istedi. Ve ben ona söz verdim vereceğim diye. Ama şiddet uyguluyor ben de vermiyorum parayı. O da sözünde durmuyorsun diye kızıyor.


200 BİN LİRA İSTEDİ

Kaç lira istedi senden?

200 bin lira para istedi.

200 bin mi? Var mı borç olarak verecek o kadar paran? Gazetecilikten iyi kazanmışsın valla…

Gazetecilikten değil ailemden. Benim TC kimlik numaramı çantamdan alıp benim üzerime ne var diye araştırmış. Arkadaşlarının yanında bile, “Benim alacağım kadının maddiyatına bakarım” diyen biri. “Araştırdım, üzerinde iki tane daire, bir arabası olduğunu biliyorum” diyen biri. Şok oldum.

“BÜTÜN PARASINI BATIRMIŞ”

Neden parası olmasın ki, popüler bir dizide oynuyor sonuçta…

İflas etmiş. Ayakkabıcı dükkanı açmış galiba bütün parasını orada batırmış. Zaten fazla dizilerde de oynamamış. Eski karısının yaptığı “Aynalı Tahir” var en bilinen. “Karagül”e de son sezon girmiş.

“PARAYI VERMEDİĞİM İÇİN DAYAK YEDİM”

Ama şimdi kazanıyordur en azından….

Onu bilmem. Ama whatsApp yazışmalarımız duruyor; (bana gösterdi), “5 aylık kiramı ödeyemedim, sen bana vereceğini söyledin vermiyordun. Başkasından borç aldım” diye. Vermediğim için de dayak yedim.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir